+++ HOMEPAGE

+++ BIOGRAFIE
+++ DISKOGRAFIE
+++ GALERIE
+++ ANNA
+++ PETER
+++ DOTAZNÍK
+++ ROZHOVORY
+++ FANS
+++ GÄSTEBUCH
+++ ODKAZY
+++ KONTAKT
+++ NEWSLETTER

WERBUNG

Peter Plate

Peter se narodil 1. července 1967 v Neu Delhi (Indie). Jeho dědeček tam pracoval jako diplomat. Když mu byly tři vzala si ho matka k sobě do Hamburku a později se s ní přestěhoval k nevlastním otci do Goslaru. Jeho vlastní otec zemřel krátce po svatbě.

I Peter se pokoušel už jako malé dítě prosadit jako muzikant. Vyzbrojen akordeonem poprvé vystoupil u Harzer Heimatsängern. Každý musí nějak začít a odstartovat své první pokusy, to je základna - nejdřív nějaká ta podružnost. V sedmnácti dokonce spolupracoval na muzikálu. To byl skutečně první krok k najití sebe sama. Ten muzikál se jmenoval Justus. Zabýval se jedním mladým chlapcem, který unikl ze skutečnosti do světa snů, kde prožíval svá dobrodružství. Nedá se vyloučit, že se Peter již tenkrát více, či méně, ztotožňoval s dějem, aniž by si toho byl vědom.

V devatenácti byl pak připraven. Jeho coming out! A to před patnácti lety! To si může každý představit, jaké musely být reakce jeho milovaného okolí. Po civilní službě začal se svým studiem sociální pedagogiky. Ale to nebylo nic pro Petra a brzy s tím zase skončil.

V roce 1990 se dal Peter dohromady se svou velkou láskou - Ulfem. S ním se také v červenci roku 2002 oženil. Mezi těma dvěma to pořádně zajiskřilo, když se poprvé viděli. Byla to tedy ta známá láska na první pohled.

V Berlíně pracoval ještě trochu jako šamponér u jednoho šlechtického kadeřníka, ale to nebyla jeho záležitost, mazat známým lidem med kolem pusy. Dělat hudbu, to byla jeho věc. Dát hudební výraz svým pocitům, to mělo poznamenat jeho další cestu životem. šel svou vlastní cestou a co z toho vzniklo vidíme dnes.

Vybral si tu správnou cestu! Jedno mu ovšem chyběl k tomu, aby vše bylo perfektní. - Adekvátní zpěvačka...a on ji našel.