+++ HOMEPAGE

+++ BIOGRAFIE
+++ DISKOGRAFIE
+++ GALERIE
+++ ANNA
+++ PETER
+++ DOTAZNÍK
+++ ROZHOVORY
+++ FANS
+++ GÄSTEBUCH
+++ ODKAZY
+++ KONTAKT
+++ NEWSLETTER

WERBUNGTOPlist

VLOUPÁNÍ DO RS STUDIA!!!
Při zahájení letošního RS turné došlo k opravdu hnusný krádeži v nahrávacím studiu v Hamburku. Nějakej idiot si odnesl všechny CD s raritníma nahrávkama, mimoto taky s novejma songama, který měly být na Singlu Nichts von alledem (tut mir leid), který má vyjít 26. května. Podle dopisu pro fans, který je na oficiálnim webu by vydání toho singlu nemělo být ohrožený, páč prý někde mají pracovní verzi těch dvou songů, každopádně už ale prý nemůžou ty songy dodělat tak, jak měly být, protože
už prostě neni ta atmosféra...což znamená, že z těch novejch geil (určitě geil) songů uslyšíme tak
akorát demo verzi, nebo něco jí podobného a s novejma kompilacema typu Raritäten se můžem asi rozloučit...:( nevim jak vás, ale mě to mrzí, především kvůli Pétovi, protože se několikrát zmiňoval,
že tyhle CD jsou jeho miláčci...:(

Na RS foru se samozřejmě rozebírá spousta možností, proč to ten odpornej ichtylní dieb vlastně udělal, tak jestli vás to zajímá, tak tam zajděte. Většinou jde o myšlenky typu, že to udělal nějaký fanatický fan, nebo někdo, kdo z toho chtěl vytěžit tim, že by ty CD potom prodal, což je ale podle
mě pitomost, protože nemůže prodat něco, co je objektem trestného činu...pak je tam ale ještě
zajímavá teorie o tom, že to udělal někdo, kdo chtěl oddálit nebo uplně pozastavit vydání novýho singlu, takže mě napadá, že RS můžou mít celkem problém, jestli po nich nějaká "konkurence" takhle jde...každopádně to ale musel být někdo, kdo přesně věděl, že to v tom studiu je, kdy tam nikdo nebude a takový detaily...což mě přivádí na myšlenku, že to musí zákonitě být někdo kdo o RS ví víc, než jen to, co obyčejní fans...:( no nix, jsem se rozepsala, sem si potřebovala někam vybít to naštvání...JE TO FAKT HNUS!!!

tady jsou ještě nějaký linky k tomu:
www.max.msn.de
www.freiepresse.de
focus.msn.de
www.rbb-online.de
www.bild.t-online.de

Jo a pište do G-BUCHU, jasný??? ;)

Prosím všichni hlasujte v anketě - mohlo by to být přínosný pro všechny český fans!

RS live na "Grossen AIDS Gala"
Na této akci, kterou bude vysílat SAT.1 v neděli 26. 3. 2006 od 20:15 nebudou AnNa s Petrem chybět!! Koukat a nahrávat! :o)

ECHO!
fotky (jsou tam i děti, které v klipu Ich bin ich hrají malou AnNu a malýho Petra :o)

RS maj novou homepage!
zkoukněte jí - www.rosenstolz.de

3. 3. 2006: DAS GROSSE LEBEN!
Ode dneška k dostání! Tady si ho můžete poslechnout (vždy jenom kousek, ale aspoň něco) a potom napište, jak se vám líbí atd.
jupíííííííí :o)

Tour 2006
nechcete si zajet na konzert? tady jsou data a i pár infos o RS turné 2006

Achtung!
Tak, doufám, že máte radost z toho, že v Německu šli RS se singlem Ich bin ich (Wir sind wir) z 0 rovnou na 2 (to tvrdí jejjich HP, ale mně včera přišel nějakej newsletter od nahrávací firmy a tam se psalo, že jsou dokonce 1.!).

Mimoto už AnNa s Petrem a celou kapelou zkoušejí songy na turné, které začne 12. dubna!

Jo, a ještě malá připomínka týkající se tohoto webu - když se tu stavíte, napište nám taky nějakej vzkaz do G-Buchu, oki? :o)

singl Ich bin ich v obchodech!
Včera (10. 2. 2006) vyšel námi všemi dlouho očekávaný první singl z nového alba a to
ICH BIN ICH (WIR SIND WIR)
1. Ich bin ich (wir sind wir) (Album Version)
2. Etwas zerstört (Album Version)
3. Kannst du mich hochziehen
4. Lass es Liebe sein (Filmthema Muterseelenallein)

současně vychází, jak už je zvykem, i druhý singl, kde jsou vybrané ty nejlepší remixy této písničky

jestli jste ještě neměli tu šanci vidět nový geniální video k tomuhle songu, tak tady je (ale neručim za to, že tam zustane dlouho, takže si mákněte...)

nový termíny!
11. 2. 2006
VIVA - Weekend-Special, kde by měla být půlhodina největších RS hitů, konzert z Wuhlheide a kromě toho budou AnNa s Petrem moderovat 2 hodiny dlouhý Lovesongs

18. 2. 2006
RTL - Top Of The Pops - Ich bin ich

25. 3. 2006 by měli vystupovat na AIDS-Gala, což proběhne v Berlině...zatím se neví (teda, já to nevim...), jestli to bude vysílat nějaká TV, pak to upřesním...:o)

Ich bin ich
text písničky

TV
10.02.06:
VIVA , 15:00 - Viva Live

25. 1. 2006 - Premiéra nového videa!
na Vivě, mezi 15. a 16. hodinou :)
jinak - k prezentaci nového alba se konala 23. 1. 2006 velká oslava a tady se můžete kouknout na moc hezký video z ní :)