+++ HOMEPAGE

+++ BIOGRAFIE
+++ DISKOGRAFIE
+++ GALERIE
+++ ANNA
+++ PETER
+++ DOTAZNÍK
+++ ROZHOVORY
+++ FANS
+++ GÄSTEBUCH
+++ ODKAZY
+++ KONTAKT
+++ NEWSLETTER

WERBUNG

AnNa R.

AnNa se narodila 25. prosince roku 1969 v Berlíně. Zpěv jí byl vložen již do kolébky, neboť s ním začala už jako dítě. Po škole dokonce chvíli zpívala s "Berliner Lehrerensemble" (Berlínský učitelský sbor). Ale brzy odešla, protože kdo by měl chuť zpívat se svojí tehdejší učitelkou ruštiny kousky z Freischütz? Ona každopádně ne. Díky Bohu, kdo ví, co by se z ní takhle stalo?

Takže, nový pokus a hned nezdar. Byla to přijímací zkouška na vysokou hudební školu Friedrichshain. AnNa zazpívala písničku od Whitney Houston. To nebylo moc dobře přijato. To jediné co tím dosáhla, bylo místo na čekací listině.

Pokoušela se se svým hlasem také na jiných pěveckých soutěžích, ale ani z toho nic nebylo. Byla odmítnuta. - Ti lidé museli být skutečně hluší (při AnNině hlasu!). I laik už tenkrát mohl poznat, jaký potenciál měla AnNa v hlase a jaký hudební talent v ní vězel.

Po všech těchto ránách pod pás vystudovala AnNa školu - měla z ní být chemická laborantka. Měla snad po tomto vzdělání vyvinout vzorec pro svůj hudební vývoj?

Rozhodla se investovat svůj nízký výdělek do hodin zpěvu. Krok, který zdůraznil její pevnou vůli, jít odhodlaně dál svou hudební cestou.

Po škole nejprve pracovala jako nevyučená obchodnice s hudbou. Může být někdo lepší "velvyslanec" hudby než AnNa?

Díky bohu nezamkla AnNa svou lásku k hudbě a svůj znamenitý hlas do šuplíku a nezahodila klíč někde v lese.